[CS:GO][Plugin] Gelişmiş LR - SourceTurk.NET

Eklenti Detayları

Gelişmiş LR

SİPARİŞ VER
40TL

Türkiyenin hatta dünyanın en gelişmiş LR eklentisidir.
Oyuncular 3 çeşit LR atabilir:
● Deagle
● NoScope
● Bıçak


Deagle LR: Deagle LR, başladığı zaman otomatik LR müziği çalmaktadır. 2 body atan oyuncu otomatik olarak öldürülür. İlk atış hakkı her zaman mahkum oyuncusundadır. LR başlarken ekrana kurallar mesajı gelir ve bu mesaj ayar dosyasından değiştirilebilir. Eğer LR korumalardan biriyle atıldıysa ve mahkum LRyi kazandıysa, koruma Tye, mahkum CTye atılır otomatik olarak. Atış hakkı kimdeyse ekranına Atış hakkı sizde! şeklinde efektli ve renkli bir mesaj yansıtılır. Atış hakkı ateş eden oyuncuda değilse oyuncu otomatik olarak öldürülür.

NoScope LR: NoScope LR, başlarken geri sayım ile başlar. Geri sayım bittiğinde mahkum ve gardiyana AWP verilir. Scope açımı engellenir. Atış hakkı vs. yoktur. Sürekli ateş edebilir oyuncular. Kazanan oyuncu, belli bir kredi alır. Ödül kredisi ayarlar kısmından ayarlanabilir.

Bıçak LR: Bıçak LR, başlarken iki oyuncunun da tüm silahları silinip, yerine bıçak verilir. Oyuncular bıçakla birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Kazanan oyuncu belli bir kredi alır. Ödül kredisi ayarlar kısmından ayarlanabilir.

Eklentiye sürekli yeni LR çeşitleri eklenecektir. Ve yapılan güncellemelerden satın alan müşteriler ücretsiz faydalanabilecektir.

7/24 Destek

Ekonomik Fiyatlar

%99.9 Lagsız Sunucular

+2000 Eklenti